GARMTECH hostinga pakalpojumu sniedzēja priekšrocības

 

Latvijas tirgū hostinga pakalpojumus sniedz vairāk kā 20 uzņēmumi. Starp tiem pakalpojumu sniedzējs GARMTECH ir viens no uzticamākiem. Kopš 2002.gada GARMTECH nodrošina saviem klientiem stabilu hostingu pat vissarežģītākajām vietnēm.

Pie vispieprasītākajiem pakalpojumiem, ko nodrošina uzņēmums, var attiecināt:

●     Tīmekļu vietņu izvietošanu;

●     Fizisko serveru nomu;

●     Organizāciju un fizisko personu profesionālo IT pakalpošanu;

●     Dažādu komercprojektu attīstību un atbalstu, tajā skaitā В2В un В2С sistēmu vai personīgo lapu globālajā tīklā.

 

Lai samazinātu izdevumus un klientu ērtībām GARMTECH piedāvā virtuālo izdalīto serveru tehnoloģiju, pateicoties kurai lietotājs neaizdomājas par vienlaikus uzstādīto aplikāciju darbības ātruma vai vietnes lēno ielādes problēmu.

 

Hostinga pakalpojuma sniedzēja galvenie veiksmīgas darbības kritēriji ir nodrošināmā hostinga uzticamība un stabila darbība. GARMTECH serveri bāzējas uz kompleksa pamata, kas tiek vadīts ar Linux operētājsistēmas palīdzību, kuras darbībai tiek izmantota speciāla licencēta programmatūra. Rezultātā – tiek sasniegts augstākais līmenis noturībai pret atteici, kas garantē uzticamu un stabilu vietņu darbību.

 

Šodien gandrīz jebkurš klasiskā hostinga serveris, tajā skaitā GARMTECH, kā tīmekļa serveri izmanto LiteSpeedWeb Server. Tas ir loģiski, jo tas aizņem līderpozīcijas komerciālā veida tīmekļa serveru vidū. Galvenās LiteSpeed priekšrocības – augsta veiktspēja, mērogošanas un drošības iespējas.

Viens no galvenajiem GARMTECH speciālistu sasniegums ir SSD (Solid State Drive) disku ieviešana. Ja salīdzināt hostingus, ko sniedz citi pakalpojumu sniedzēji, var secināt, ka šis jauninājums padara GARMTECH par vienīgo uzņēmumu, kas spēja aprīkot savus serverus ar SSD tipa nesējiem. Nepieciešams atzīmēt, ka šis risinājums ir pieejams jebkuram kompānijas klientam. Neskatoties uz to, ka inovācijas ieviešana prasīja būtiskas investīcijas, pakalpojumu cena klientiem palika nemainīga.

Hostinga, kas izmanto SSD-diskus, galvenais plus ir resursu darbības ātruma palielināšana. Piemēram, vietņu, kas izvietoti uz GARMTECH serveriem, darbības ātrums palielinās 3-4 reizes!  

Kā vēl viena uzņēmuma priekšrocība ir pakalpojumi, kas saistīti ar domēnu vārdu reģistrāciju. Domēnu zonu saraksts, ko piedāvā hostinga pakalpojumu sniedzējs, ir pietiekoši plašs, tāpēc katrs klients varēt piemeklēt sev piemērotāko domēna variantu.

Kompānija piedāvā trīs tarifu plānus, ņemot vērā katra pasūtītāja individuālās preferences. Turklāt, GARMTECH piedāvā elastīgu atlaižu un papildus servisu sistēmu, kā arī, kvalitatīvu klientu tehnisko atbalstu 7 dienas nedēļā 24 stundas diennaktī.